Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz!

Televizyon ekranlarının deneyimli sunucusu ve seslendirme sanatçısı Alp Pazarlı tarafından sunulan programımız, izleyicisi ile yeni yayın platformunda buluştu. Severek takip ettiğiniz ve merakla beklenen içeriklerle YÜZDE 100 OTO programı tam gaz araba yenilemeye başladı.

Yaşadığımız dünyadaki en önemli teknoloji ürünlerinden biri otomobillerdir şüphesiz. İcat edildikleri zamandan bu yana teknolojinin gelişmesiyle birlikte hep daha yeni, daha farklı şekillerle çıkmıştır karşımıza. Amaç hep en iyisini üretmek oldu belki de, hep bu amaçla çalışıldı, ama her yeni otomobilin ardından daha iyisi geldi. Bir noktadan sonra ise otomobil çeşitleri, modelleri, özellikleri ve aksesuarları takip edilmez bir şekilde çeşitlendi.

Yüzde 100 Oto
 

 

Arabalarımız; görünüşündeki ihtişam, kullanımındaki konfor ve sahip olmanın verdiği güç duygusuyla, kısa zamanda ihtiyaçtan öte insanların hayallerini süsleyen bir unsur haline geldi. Hatta bu otomobiller insanların hayallerini süslemekten de öteye geçtiler. İnsanlar kendilerinden bile önde tuttular araçlarını. Doktora ancak hastalanınca giden insanoğlu, arabasında en küçük bir ses geldiğinde soluğu tamircide alıyor. Ya da aracına vakit ayırdığı kadar kendisine, eşine ve çocuklarına vakit ayırmıyor.

Bu programımızda her yaştan ve her model arabaya yer verilecek, öncelikli olarak anlamlı ve ilgi çekici bir öyküsü olan, model yılı daha eski araçlar işlenecek. Otomobilleri tespit edip; boyası, iç-dış görünümü, lastikleri, jantları vb. ile ilgili küçük dokunuşlar yapacağız. Böylelikle otomobilleri, eskisinden daha güzel, daha çekici ve sahibinin zevkle ve heyecanla binebileceği birer araç haline getireceğiz.

 

 

Program Akışı

Başvuru

BAŞVURU

Herkes başvuru formunu doldurarak katılabilir.
Araç Çekilişi

ARAÇ ÇEKİLİŞİ

Bilgisayarda yapılan çekilişle haftanın talihlisi belirlenir.
Araç Teslim Alınması

ARAÇ TESLİM ALINMASI

Araç sahibi garaja davet edilir ve aracı teslim alınır.
Yenilenme

YENİLENME

Araç 15 ile 45 gün içinde ilk günki haline getirilir.
 

 

Araç Teslim Edilmesi

Büyük gün; araba zorlu bir yapım sürecinden geçmiştir ve teslim edilmeye hazırdır. Araç sahibi garajımıza davet edilir ve üzeri örtülü araç geri sayılarak araç sahibine süpriz yapılır. İnsanların yüzündeki gülümseme, yenilenen aracının mutluluğu, sevinçleri profesyonel kamera ekibimiz tarafından görüntülenir. Filmin son hali ise kurgu setinde şekillenir.

Araçlara Uygulanan İçerikler

 

Kaporta
GARAJA GELEN HER ARAÇ İLK OLARAK KAPORTA BÖLÜMÜNDE DENEYİMLİ USTALARIMIZIN ELLERİNDEN GEÇİYOR VE TÜM HATALAR GİDERİLİYOR.
Boya
KAPORTA ATÖLYESİNDE ONARIM TAMAMLANMASININ ARDINDAN FIRIN BOYA ATOLYESİNDE PROFESYONEL RENK SEÇİMLERİ İLE ARABALARA SON DOKUNUŞLARI YAPILIYOR.
İç Dizayn
İÇ DİZAYN ATOLYESİNDE ARACIN TÜM İÇ AKSAMLARI SÖKÜLEREK ARAÇ İÇ MÜHENDİSİMİZİN YÖNLENDİRMELERİ İLE YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR. TÜM KIRIK PARÇALAR ONARILIYOR. TAVAN – TABAN HALILARI YENİLENİYOR.
Jant Lastik
SON OLARAK ARACA YAKIŞAN YENİ JANT LASTİK TAKILARAK, MÜKEMMEL SONUÇ İÇİN USTA DOKUNUŞLAR YAPILIYOR.
 

Neden Yüzde 100 Oto?

Yüzde 100 Oto

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz!

İnanıyoruz ki YÜZDE YÜZ OTO’ programı televizyon karşısında çok fazla vakit kaybeden, otomobiline aşık veya otomobile karşı ilgisi zayıf ya da hiç olmayan izleyicilere, otomobilleri bir çok yönüyle göstererek ilgisini çekecek, otomobil dünyamıza olan ilginin katlanarak artmasını sağlayacak ve aynı zamanda kendi aracımızın ya da diğer araçların yaşantımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlatacaktır.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Artık Daha Sosyaliz!

3. Sezon sosyal medya hesapları üzerinden yayın yapan ve dijitalleşen dünyada televizyonun hayatımızda daha az yer almaya başlamasıyla, Yüzde 100 Oto sosyal medya ekibi çalışmalarına hız vermiştir. Ana yayın kaynağı Youtube olmakta birlikte Instagram, Facebook ve Twiiter hesaplarımız ve web sitemiz aktif şekilde kullanılmaktadır.

Yüzde 100 Oto Sosyal Medya
 
6
 
9046 kez görüntülendi